FFF 10120126-U0J-70DLF
10120126-U0J-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120126-U0J-70DLF
Brief Description
4P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120126-U0J-70DLF.pdf
Availability of 10120126-U0J-70DLF
QUANTITY
10120126-U0J-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120126-U0J-70DLF
Internal Part NumberEIS-10120126-U0J-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120126-U0J-70DLF
Related Links10120126-, 10120126-U0J-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10120126-U0J-70DLF Details Description
Related parts for 10120126-U0J-70DLF
RACK CABINET 30.25X 24.19X23.87" datasheet.pdf
CAP TACT RECT GRY/FROST WHT LENS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC BATT CHRGR LI-ION/POL 28TQFN datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 10A 150V TO-263AB datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 datasheet.pdf