FFF 10120128-10C-70DLF
10120128-10C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-10C-70DLF
Brief Description
4P 6C 4W VERT XCHD HDR
Datasheet Download
10120128-10C-70DLF.pdf
Availability of 10120128-10C-70DLF
QUANTITY
10120128-10C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-10C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-10C-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®
Number of Positions-
Number of Positions Loaded-
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical-
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-10C-70DLF
Related Links10120128-, 10120128-10C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-10C-70DLF Details Description
Related parts for 10120128-10C-70DLF
MOSFET P-CH 55V 31A D2PAK datasheet.pdf
LAMP CCFL 1650V 2.0MM X 292MM datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 7.5A HOLD datasheet.pdf
CONN CHAMP PLUG 50POS .085 IDC datasheet.pdf
CAP TANT 0.68UF 20V 10% 0905 datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
MULTI-PAIR 10COND 28AWG 100' datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 228MA 5.8 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT PIN datasheet.pdf