FFF 10120128-C0C-60DLF
10120128-C0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-C0C-60DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120128-C0C-60DLF.pdf
Availability of 10120128-C0C-60DLF
QUANTITY
10120128-C0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-C0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-C0C-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Positions-
Number of Positions LoadedAll
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical14 Signal Pairs, 27 Ground
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-C0C-60DLF
Related Links10120128-, 10120128-C0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-C0C-60DLF Details Description
Related parts for 10120128-C0C-60DLF
OPTOISO 3.75KV TRANS 6-MFSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50 OHM 1% 12.5W datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY DPDT 120VAC datasheet.pdf
RES 6.98K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 25V AXIAL datasheet.pdf
CABLE 10COND 10AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB datasheet.pdf
CBL ASSY MINI HVL 6WAY DIS TO PI datasheet.pdf
RES SMD 681K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC/50VDC datasheet.pdf