FFF 10120128-E0C-10DLF
10120128-E0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-E0C-10DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120128-E0C-10DLF.pdf
Availability of 10120128-E0C-10DLF
QUANTITY
10120128-E0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-E0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-E0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Positions-
Number of Positions LoadedAll
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical14 Signal Pairs, 27 Ground
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-E0C-10DLF
Related Links10120128-, 10120128-E0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-E0C-10DLF Details Description
Related parts for 10120128-E0C-10DLF
JUMPER-H1506TR/A2015S/H1506TR 3" datasheet.pdf
IC DAC 8BIT 12CH W/SD 20-TSSOP datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.125W SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC NVSRAM 1MBIT 100NS 256BGA datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 150MW SMINI2 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
G7SA-4A2B DC110 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf