FFF 10120128-E0C-30DLF
10120128-E0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-E0C-30DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120128-E0C-30DLF.pdf
Availability of 10120128-E0C-30DLF
QUANTITY
10120128-E0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-E0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-E0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Positions-
Number of Positions LoadedAll
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical14 Signal Pairs, 27 Ground
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-E0C-30DLF
Related Links10120128-, 10120128-E0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-E0C-30DLF Details Description
Related parts for 10120128-E0C-30DLF
RES SMD 38.3OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 7A TO247-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 3PF 150V 0605 datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 16W 2512 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0404 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 115V datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf