FFF 10120128-G0C-40DLF
10120128-G0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-G0C-40DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120128-G0C-40DLF.pdf
Availability of 10120128-G0C-40DLF
QUANTITY
10120128-G0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-G0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-G0C-40DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-G0C-40DLF
Related Links10120128-, 10120128-G0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-G0C-40DLF Details Description
Related parts for 10120128-G0C-40DLF
IC OPAMP VFB 12MHZ 8SO datasheet.pdf
RES SMD 953 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 316K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS W/SKT BOX datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 3POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
LP2HR 5.08/34/90 3.2SN OR datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA1507 WHITE datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA2540 19MM WHT datasheet.pdf
GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT datasheet.pdf