FFF 10120128-J0C-30DLF
10120128-J0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-J0C-30DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT NK
Datasheet Download
10120128-J0C-30DLF.pdf
Availability of 10120128-J0C-30DLF
QUANTITY
10120128-J0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-J0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-J0C-30DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-J0C-30DLF
Related Links10120128-, 10120128-J0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-J0C-30DLF Details Description
Related parts for 10120128-J0C-30DLF
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
MOSFET N-CH 85V 50A TO-220 datasheet.pdf
CAP MINI PANEL INDICATOR AMBER datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRY 16.5"L X 14.72"W datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 118 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TRIAC 800V 10A TO-220FL datasheet.pdf
IC RF PWR AMP datasheet.pdf
CAP TANT POLY 1000UF 60V CHA MNT datasheet.pdf