FFF 10120128-S0C-50DLF
10120128-S0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-S0C-50DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120128-S0C-50DLF.pdf
Availability of 10120128-S0C-50DLF
QUANTITY
10120128-S0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-S0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-S0C-50DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-S0C-50DLF
Related Links10120128-, 10120128-S0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-S0C-50DLF Details Description
Related parts for 10120128-S0C-50DLF
IC FLASH 1MBIT 90NS 52PLCC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 20SSOP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 100V 10.5A TO-220F datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 665FCBGA datasheet.pdf
CAP CER 390PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 56UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 6 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE datasheet.pdf