FFF 10120128-V0C-70DLF
10120128-V0C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-V0C-70DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120128-V0C-70DLF.pdf
Availability of 10120128-V0C-70DLF
QUANTITY
10120128-V0C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-V0C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-V0C-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Guide Right
Number of Rows-
Number of Columns6
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical14 Signal Pairs, 27 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-V0C-70DLF
Related Links10120128-, 10120128-V0C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-V0C-70DLF Details Description
Related parts for 10120128-V0C-70DLF
RES SMD 732 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.2V 0.3A SYNC SOT23 datasheet.pdf
CONN SPLICE KNIFE 12-10AWG PIDG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
DSUB HD MA CRIMP SHELL 62P datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
MICRO 25C P 8" WHT JACKP datasheet.pdf
PCMCIA D/D F/G WITH PCB datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RDL datasheet.pdf