FFF 10120130-A0J-10DLF
10120130-A0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-A0J-10DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-A0J-10DLF.pdf
Availability of 10120130-A0J-10DLF
QUANTITY
10120130-A0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-A0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-A0J-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Rows-
Number of Columns4
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Signal Pairs, 26 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-A0J-10DLF
Related Links10120130-, 10120130-A0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-A0J-10DLF Details Description
Related parts for 10120130-A0J-10DLF
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W datasheet.pdf
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CABLE 15COND 22AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
RES 5.1K OHM 5.25W 5% AXIAL datasheet.pdf