FFF 10120130-F0J-50DLF
10120130-F0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-F0J-50DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-F0J-50DLF.pdf
Availability of 10120130-F0J-50DLF
QUANTITY
10120130-F0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-F0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-F0J-50DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-F0J-50DLF
Related Links10120130-, 10120130-F0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-F0J-50DLF Details Description
Related parts for 10120130-F0J-50DLF
CONN HEADER 8POS DUAL TIN SMD datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 3.6V SC-82AB datasheet.pdf
UNAMPLIFIED VACUUM GAUGE 100PSI datasheet.pdf
CAP CER 82PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN RING 14-12AWG #1/4 SOLIS datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf