FFF 10120130-G0J-50DLF
10120130-G0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-G0J-50DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-G0J-50DLF.pdf
Availability of 10120130-G0J-50DLF
QUANTITY
10120130-G0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-G0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-G0J-50DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-G0J-50DLF
Related Links10120130-, 10120130-G0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-G0J-50DLF Details Description
Related parts for 10120130-G0J-50DLF
HDI RECP ASSY 3 ROW 195 POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 820 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
IC UART FIFO 64B OCTAL 100QFP datasheet.pdf
IC TXRX RS232 SGL ESD 16TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
HEATSHRINK 3/16"-100M BLACK datasheet.pdf
Connector Header 37 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP CER 82PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf