FFF 10120130-S0J-30DLF
10120130-S0J-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-S0J-30DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120130-S0J-30DLF.pdf
Availability of 10120130-S0J-30DLF
QUANTITY
10120130-S0J-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-S0J-30DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-S0J-30DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-S0J-30DLF
Related Links10120130-, 10120130-S0J-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-S0J-30DLF Details Description
Related parts for 10120130-S0J-30DLF
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
DEKAFIX 8 BLANK ORG 50/CD datasheet.pdf
CONN RING TONGUE 12-10AWG #1/4 datasheet.pdf
148 METRAL PWR HDR 1MX4R PF datasheet.pdf
CAP CER 220PF 200V NP0 1812 datasheet.pdf
MOD POWER ENTRY W/FILTER 6A datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 500V C0H RADIAL datasheet.pdf
RES 560 OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 2.49K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY SMD TIN 4POS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD datasheet.pdf