FFF 10120132-D0E-20DLF
10120132-D0E-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120132-D0E-20DLF
Brief Description
6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120132-D0E-20DLF.pdf
Availability of 10120132-D0E-20DLF
QUANTITY
10120132-D0E-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120132-D0E-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120132-D0E-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Rows-
Number of Columns8
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical48 Signal Pairs, 52 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120132-D0E-20DLF
Related Links10120132-, 10120132-D0E-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120132-D0E-20DLF Details Description
Related parts for 10120132-D0E-20DLF
IC VOICE REC/PL 180SEC EX 28TSOP datasheet.pdf
CONN JACK 12POS FEMALE CIRC datasheet.pdf
IC REG BCK 1.8V 3A SYNC 20HTSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 342VWM 548VC 1.5KE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
CAP CER 1.6PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
CBL GRP 16.0-19.0 CD PG 29 datasheet.pdf
SPARES KIT NATO: datasheet.pdf
CAP FILM 180NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf