FFF 10120132-F0E-60DLF
10120132-F0E-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120132-F0E-60DLF
Brief Description
6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120132-F0E-60DLF.pdf
Availability of 10120132-F0E-60DLF
QUANTITY
10120132-F0E-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120132-F0E-60DLF
Internal Part NumberEIS-10120132-F0E-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Rows-
Number of Columns8
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical48 Signal Pairs, 52 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120132-F0E-60DLF
Related Links10120132-, 10120132-F0E-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10120132-F0E-60DLF Details Description
Related parts for 10120132-F0E-60DLF
RES 1.8K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 3.80V SC70-4 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH OPEN COL 8DIP datasheet.pdf
RES SMD 523K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMDIP-B datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1000V 30A ISOPLUS264 datasheet.pdf
TVS DIODE 8.55VWM 18.6VC SMC datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 20ppm 8pF 100 Ohm -40°C - 125°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf