FFF 10120909-002C-TRLF
10120909-002C-TRLF picture photo
Mfg. Part Number
10120909-002C-TRLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Connectors
Brief Description
CONN RCPT SAS VERT
Datasheet Download
10120909-002C-TRLF.pdf
Availability of 10120909-002C-TRLF
QUANTITY
10120909-002C-TRLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120909-002C-TRLF
Internal Part NumberEIS-10120909-002C-TRLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package450
Category Connectors, Interconnects
FamilyPluggable Connectors
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Connector StyleReceptacle
Connector TypeSAS
Number of Positions29
Mounting TypeSurface Mount
TerminationSolder
FeaturesBoard Guide
Contact FinishGold
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120909-002C-TRLF
Related Links10120909-, 10120909-002C-TRLF Datasheet, FFF Distributor
10120909-002C-TRLF Details Description
Related parts for 10120909-002C-TRLF
Crystal 15.3600MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN SPRING CONT 04 POS .137 SMD datasheet.pdf
CONN TERM BLK PCB 7.62MM 3POS BK datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 4.65V WD 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 3.9MH 80MA 9.47 OHM TH datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 12V 7A 8TSSOP datasheet.pdf
IC DUAL UART 16BYTE FIFO 48-TQFP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 8V 3.7A 6-WDFN datasheet.pdf