FFF 101211782005LF
101211782005LF picture photo
Mfg. Part Number
101211782005LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
QSFP-EDR PASSIVE 30AWG .5M
Datasheet Download
101211782005LF.pdf
Availability of 101211782005LF
QUANTITY
101211782005LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 101211782005LF
Internal Part NumberEIS-101211782005LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)101211782005LF
Related Links1012117, 101211782005LF Datasheet, FFF Distributor
101211782005LF Details Description
Related parts for 101211782005LF
RES SMD 300 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES SMD 178K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
KIT EVALUATION MC13821-1575 datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
RES 17.2 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD datasheet.pdf
CABLE/EDGE CLIP 50LB 8" L BLACK datasheet.pdf
RES 68 OHM 3.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 0.4MM SMD 70POS SHLD datasheet.pdf
CAP FILM 150 NF 10% 310VAC RADIA datasheet.pdf