FFF 101211784015LF
101211784015LF picture photo
Mfg. Part Number
101211784015LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
QSFP-EDR PASSIVE 26AWG 1.5M
Datasheet Download
101211784015LF.pdf
Availability of 101211784015LF
QUANTITY
101211784015LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 101211784015LF
Internal Part NumberEIS-101211784015LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)101211784015LF
Related Links1012117, 101211784015LF Datasheet, FFF Distributor
101211784015LF Details Description
Related parts for 101211784015LF
CONN HDR 20POS DUAL VERT 30GOLD datasheet.pdf
RES SMD 27.4 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
FILTER MULTI-STAGE HI PERFORM 6A datasheet.pdf
RES 549K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf
DATAMATE L-TEK POS DIL MALE datasheet.pdf
DB CONNECTOR datasheet.pdf
CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
PWRBLADE RA REC datasheet.pdf
TRANS NPN 100V 2A DPAK datasheet.pdf