FFF 10122257-4200LF
10122257-4200LF picture photo
Mfg. Part Number
10122257-4200LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-20XF-AIRMAXVS CABLE ASSY
Datasheet Download
10122257-4200LF.pdf
Availability of 10122257-4200LF
QUANTITY
10122257-4200LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10122257-4200LF
Internal Part NumberEIS-10122257-4200LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10122257-4200LF
Related Links1012225, 10122257-4200LF Datasheet, FFF Distributor
10122257-4200LF Details Description
Related parts for 10122257-4200LF
LED 7-SEG .4" 1DIGIT YELLOW CC datasheet.pdf
IC TXRX 3.3V RS485 LOWPWR 8-SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8MSOP datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 8CH 20SSOP datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
DIAMOND LAPPING FILM 664X datasheet.pdf
RES SMD 291 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf
100UF 25V 6,3X11 datasheet.pdf