FFF 10122257-4200LF
10122257-4200LF picture photo
Mfg. Part Number
10122257-4200LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-20XF-AIRMAXVS CABLE ASSY
Datasheet Download
10122257-4200LF.pdf
Availability of 10122257-4200LF
QUANTITY
10122257-4200LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10122257-4200LF
Internal Part NumberEIS-10122257-4200LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10122257-4200LF
Related Links1012225, 10122257-4200LF Datasheet, FFF Distributor
10122257-4200LF Details Description
Related parts for 10122257-4200LF
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1411 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
LED INDICATOR 16MM W/BEZEL datasheet.pdf
RES 226 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 203 TYPE A 25POS datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf