FFF 10122527-2100LF
10122527-2100LF picture photo
Mfg. Part Number
10122527-2100LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
CONN RCPT
Datasheet Download
10122527-2100LF.pdf
Availability of 10122527-2100LF
QUANTITY
10122527-2100LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10122527-2100LF
Internal Part NumberEIS-10122527-2100LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10122527-2100LF
Related Links1012252, 10122527-2100LF Datasheet, FFF Distributor
10122527-2100LF Details Description
Related parts for 10122527-2100LF
TRIMMER 5K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 4.5A 20 MOHM SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 38.3 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Socket 76 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1A DO220AA datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 88 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 24V 3W datasheet.pdf