FFF 10122992-017LF
10122992-017LF picture photo
Mfg. Part Number
10122992-017LF
Manufacturer
Product Category
Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Brief Description
CONN RCPT SAS VERT
Datasheet Download
10122992-017LF.pdf
Availability of 10122992-017LF
QUANTITY
10122992-017LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10122992-017LF
Internal Part NumberEIS-10122992-017LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package360
Category Connectors, Interconnects
FamilyCard Edge Connectors - Edgeboard Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10122992-017LF
Related Links1012299, 10122992-017LF Datasheet, FFF Distributor
10122992-017LF Details Description
Related parts for 10122992-017LF
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 14W datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 470MA 780 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP CER 100PF 2KV X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 125 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf