FFF 10124234-120001LF
10124234-120001LF picture photo
Mfg. Part Number
10124234-120001LF
Brief Description
IVDR RECE STRAIGHT
Datasheet Download
10124234-120001LF.pdf
Availability of 10124234-120001LF
QUANTITY
10124234-120001LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10124234-120001LF
Internal Part NumberEIS-10124234-120001LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10124234-120001LF
Related Links10124234, 10124234-120001LF Datasheet, FFF Distributor
10124234-120001LF Details Description
Related parts for 10124234-120001LF
DIODE ARRAY GP 200V 15A TO220F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 53.6KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
PLIERS, CUTTERS INSULATED SET datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 20ppm 32pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 120POS DR LOW datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC datasheet.pdf