FFF 10124412-12JLF
10124412-12JLF picture photo
Mfg. Part Number
10124412-12JLF
Brief Description
BERGSTIK
Datasheet Download
10124412-12JLF.pdf
Availability of 10124412-12JLF
QUANTITY
10124412-12JLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10124412-12JLF
Internal Part NumberEIS-10124412-12JLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices Design 23/Sep/2015
Standard Package1,125
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10124412-12JLF
Related Links1012441, 10124412-12JLF Datasheet, FFF Distributor
10124412-12JLF Details Description
Related parts for 10124412-12JLF
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 datasheet.pdf
RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 3POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 5A 250VAC 80VDC datasheet.pdf
WH SELF-LAM VINYL 1X1X3.75" datasheet.pdf
TOOL INSERTION MS3323-20 datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf