FFF 10124632-0011113LF
10124632-0011113LF picture photo
Mfg. Part Number
10124632-0011113LF
Brief Description
AIRMAX
Datasheet Download
10124632-0011113LF.pdf
Availability of 10124632-0011113LF
QUANTITY
10124632-0011113LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10124632-0011113LF
Internal Part NumberEIS-10124632-0011113LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices Design Change 11/Sep/2015
Multiple Devices 25/Sep/2015
Multiple Devices 13/Nov/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Capacity Expansion 07/Oct/2015
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,568
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10124632-0011113LF
Related Links10124632-, 10124632-0011113LF Datasheet, FFF Distributor
10124632-0011113LF Details Description
Related parts for 10124632-0011113LF
CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 240W datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 35UF 5% 450VDC RAD 4LD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 4.22 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 287K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
500VAC T D MIDGET 30A W TABS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf