FFF 10127220-R0011YYLF
10127220-R0011YYLF picture photo
Mfg. Part Number
10127220-R0011YYLF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN RCPT
Datasheet Download
10127220-R0011YYLF.pdf
Availability of 10127220-R0011YYLF
QUANTITY
10127220-R0011YYLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10127220-R0011YYLF
Internal Part NumberEIS-10127220-R0011YYLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10127220-R0011YYLF
Related Links10127220-, 10127220-R0011YYLF Datasheet, FFF Distributor
10127220-R0011YYLF Details Description
Related parts for 10127220-R0011YYLF
CONN PIN COMBO-D 16-20AWG SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 931 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC HOT-SWAP CONTROLLER 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC DAC 8BIT OCTAL 16TSSOP datasheet.pdf
IC CLK REC/DATA RETIMING 32TQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 250V SMD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 450V C0G 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP datasheet.pdf