FFF 10130251-001LF
10130251-001LF picture photo
Mfg. Part Number
10130251-001LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SATA PLUG
Datasheet Download
10130251-001LF.pdf
Availability of 10130251-001LF
QUANTITY
10130251-001LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10130251-001LF
Internal Part NumberEIS-10130251-001LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,800
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10130251-001LF
Related Links1013025, 10130251-001LF Datasheet, FFF Distributor
10130251-001LF Details Description
Related parts for 10130251-001LF
ENCODER OPTICAL 128PPR PC MNT datasheet.pdf
TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS OR datasheet.pdf
FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB datasheet.pdf
IC EEPROM 1MBIT 20MHZ 8SOIJ datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 100V BP 1206 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS 5.59MM NAT datasheet.pdf
RES 9.31K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf