CNC Tech 102-1030-BE-00200
102-1030-BE-00200 picture photo
Mfg. Part Number
102-1030-BE-00200
Brief Description
CABLE USB A MALE - B MALE 2M
Datasheet Download
102-1030-BE-00200.pdf
Availability of 102-1030-BE-00200
QUANTITY
102-1030-BE-00200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 102-1030-BE-00200
Internal Part NumberEIS-102-1030-BE-00200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ConfigurationA Male to B Male
Length6.56' (2.00m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)102-1030-BE-00200
Related Links102-1030, 102-1030-BE-00200 Datasheet, CNC Tech Distributor
102-1030-BE-00200 Details Description
Related parts for 102-1030-BE-00200
CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS datasheet.pdf
IC CPLD 144MC 5NS 144TQFP datasheet.pdf
RES SMD 3.4M OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC BACKUP BATT CNTRLR3.3V 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 120KHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC INVERTER CTLR DC-AC 24-SOP datasheet.pdf
POWERLOK CIRC BREAK LOCKOUT datasheet.pdf
F39-EJ2420-L datasheet.pdf
M12 M PNL MLD REAR MT PG9 PIGT A datasheet.pdf
CAP FILM 0.01UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf