CNC Tech 102-1030-BE-00500
102-1030-BE-00500 picture photo
Mfg. Part Number
102-1030-BE-00500
Brief Description
CABLE USB A MALE - B MALE 5M
Datasheet Download
102-1030-BE-00500.pdf
Availability of 102-1030-BE-00500
QUANTITY
102-1030-BE-00500 Order Process
Ship out your order
Specifications of 102-1030-BE-00500
Internal Part NumberEIS-102-1030-BE-00500
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ConfigurationA Male to B Male
Length16.40' (5.0m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)102-1030-BE-00500
Related Links102-1030, 102-1030-BE-00500 Datasheet, CNC Tech Distributor
102-1030-BE-00500 Details Description
Related parts for 102-1030-BE-00500
RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SIP datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER DL 4BIT 16SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
THERMOSTAT LOW LVL HERMETIC datasheet.pdf
WIRE FERRULE REEL 16AWG RED datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HD VT TH SHRD datasheet.pdf
MOD IR RCVR 56KHZ SIDE VIEW datasheet.pdf
OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf