CNC Tech 102-1030-BE-F0500
102-1030-BE-F0500 picture photo
Mfg. Part Number
102-1030-BE-F0500
Brief Description
CABLE USB A MALE - B MALE 5M
Datasheet Download
102-1030-BE-F0500.pdf
Availability of 102-1030-BE-F0500
QUANTITY
102-1030-BE-F0500 Order Process
Ship out your order
Specifications of 102-1030-BE-F0500
Internal Part NumberEIS-102-1030-BE-F0500
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ConfigurationA Male to B Male
Length16.40' (5.0m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)102-1030-BE-F0500
Related Links102-1030, 102-1030-BE-F0500 Datasheet, CNC Tech Distributor
102-1030-BE-F0500 Details Description
Related parts for 102-1030-BE-F0500
RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 12V datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS .100 SGL datasheet.pdf
DIODE PIN SWITCH 50V SOT-23 datasheet.pdf
SWITCH TOUCH M8 HEMISPHERIC 1M datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC BK INC 200W 200V datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 4V 20% 2910 datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/2W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
RES 35.214K OHM .3W .005% RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 78 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
OSC MEMS 33.33MHZ CMOS SMD datasheet.pdf