CNC Tech 102-1292-BL-00200
102-1292-BL-00200 picture photo
Mfg. Part Number
102-1292-BL-00200
Manufacturer
Product Category
USB Cables
Brief Description
CABLE USB A M-B MICR0 2M/FERRITE
Datasheet Download
102-1292-BL-00200.pdf
Availability of 102-1292-BL-00200
QUANTITY
102-1292-BL-00200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 102-1292-BL-00200
Internal Part NumberEIS-102-1292-BL-00200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
Category Cable Assemblies
FamilyUSB Cables
Series-
ConfigurationA Male to Micro B Male, Right Angle
Length6.56' (2.00m)
SpecificationsUSB 2.0
ShieldingShielded
Style-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)102-1292-BL-00200
Related Links102-1292, 102-1292-BL-00200 Datasheet, CNC Tech Distributor
102-1292-BL-00200 Details Description
Related parts for 102-1292-BL-00200
CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1210 datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 80V 8A TO-220AB datasheet.pdf
TVS DIODE 14.5VWM 26.5VC 1.5KA datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR BQ24616 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONICAL NUT FOR .2S. datasheet.pdf
PX0884 INTERFACE ADAPTOR datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8ESOIC datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
FIXED IND 1.1NH 320MA 200 MOHM datasheet.pdf