CNC Tech 104-1030-WH-00050
104-1030-WH-00050 picture photo
Mfg. Part Number
104-1030-WH-00050
Manufacturer
Product Category
Between Series Adapter Cables
Brief Description
LIGHTNING TO USB CABLE WHT 0.5M
Datasheet Download
104-1030-WH-00050.pdf
Availability of 104-1030-WH-00050
QUANTITY
104-1030-WH-00050 Order Process
Ship out your order
Specifications of 104-1030-WH-00050
Internal Part NumberEIS-104-1030-WH-00050
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyBetween Series Adapter Cables
Series-
Connector TypeUSB A Male Plug to i5 Lightning Connector
Length1.64' (500.00mm)
Cable TypeRound
ColorWhite
ShieldingShielded
UsageSync and Charge
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)104-1030-WH-00050
Related Links104-1030, 104-1030-WH-00050 Datasheet, CNC Tech Distributor
104-1030-WH-00050 Details Description
Related parts for 104-1030-WH-00050
CAP FILM 0.56UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONN D-SUB RECEPT 50POS W/O CONT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES 180K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 72MA 13.5 OHM datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE A 48 CKTS LGT 76 datasheet.pdf
DIL MALE VERT PC TAIL CONNECTOR datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 4POS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.27 OHM 5% 100W datasheet.pdf