Alt 10AX057K2F40E2SG
10AX057K2F40E2SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX057K2F40E2SG
Datasheet Download
10AX057K2F40E2SG.pdf
Availability of 10AX057K2F40E2SG
QUANTITY
10AX057K2F40E2SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX057K2F40E2SG
Internal Part NumberEIS-10AX057K2F40E2SG
SeriesArria 10 GX
Number of LABs/CLBs217080
Number of Logic Elements/Cells570000
Total RAM Bits42082304
Number of I/O696
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 100°C
Package / Case1517-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1517-FCBGA (40x40)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX057K2F40E2SG
Related Links10AX057K, 10AX057K2F40E2SG Datasheet, Alt Distributor
10AX057K2F40E2SG Details Description
Related parts for 10AX057K2F40E2SG
IC AMP AUDIO PWR .7W MONO 8MSOP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
ADD-A-RACK ECONOMIZER VENTED datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN 15VOUT datasheet.pdf
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
2MM MGRID HDR SMT D/R W/PG datasheet.pdf
RES 249K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
ANT MOB LOWBAND DC 1/4 30-35MHZ datasheet.pdf
SENSOR PROX M8 3W 1.5MM NC PNP datasheet.pdf