Alt 10AX057K2F40I2LG
10AX057K2F40I2LG picture photo
Mfg. Part Number
10AX057K2F40I2LG
Datasheet Download
10AX057K2F40I2LG.pdf
Availability of 10AX057K2F40I2LG
QUANTITY
10AX057K2F40I2LG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX057K2F40I2LG
Internal Part NumberEIS-10AX057K2F40I2LG
SeriesArria 10 GX
Number of LABs/CLBs217080
Number of Logic Elements/Cells570000
Total RAM Bits42082304
Number of I/O696
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
Package / Case1517-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1517-FCBGA (40x40)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX057K2F40I2LG
Related Links10AX057K, 10AX057K2F40I2LG Datasheet, Alt Distributor
10AX057K2F40I2LG Details Description
Related parts for 10AX057K2F40I2LG
CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206 datasheet.pdf
TRIMMER 250K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 80V 4A PW MOLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
LED 2MM PRISM G 7" HYSOL LENS datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V datasheet.pdf
IMJ,1X1,PNL GRD,LED(O/G), SN datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 1A DO204AL datasheet.pdf