Alt 10AX066N3F40I2SG
10AX066N3F40I2SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX066N3F40I2SG
Datasheet Download
10AX066N3F40I2SG.pdf
Availability of 10AX066N3F40I2SG
QUANTITY
10AX066N3F40I2SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX066N3F40I2SG
Internal Part NumberEIS-10AX066N3F40I2SG
SeriesArria 10 GX
Number of LABs/CLBs250540
Number of Logic Elements/Cells660000
Total RAM Bits49610752
Number of I/O588
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
Package / Case1517-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1517-FCBGA (40x40)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX066N3F40I2SG
Related Links10AX066N, 10AX066N3F40I2SG Datasheet, Alt Distributor
10AX066N3F40I2SG Details Description
Related parts for 10AX066N3F40I2SG
RES SMD 2.37K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
DIODE UHF VAR CAP 32V SOD523 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 2.5MM VERT datasheet.pdf
MODEM RF 1W TXRX W/RPSMA CONN datasheet.pdf
IC WIRELESS PWR TX 48VQFN datasheet.pdf
CBL ASSY 5POS PLUG-WIRE 5M datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 200 OHM 5% 10W datasheet.pdf