Alt 10AX115R3F40I2SGE2
10AX115R3F40I2SGE2 picture photo
Mfg. Part Number
10AX115R3F40I2SGE2
Brief Description
IC FPGA 624 I/O 1517FBGA
Datasheet Download
10AX115R3F40I2SGE2.pdf
Availability of 10AX115R3F40I2SGE2
QUANTITY
10AX115R3F40I2SGE2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX115R3F40I2SGE2
Internal Part NumberEIS-10AX115R3F40I2SGE2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationNew Logo Update 19/Dec/2014
Total RAM Bits68857856
Number of I/O342
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
Package / Case1517-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1517-FCBGA (40x40)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX115R3F40I2SGE2
Related Links10AX115R3, 10AX115R3F40I2SGE2 Datasheet, Alt Distributor
10AX115R3F40I2SGE2 Details Description
Related parts for 10AX115R3F40I2SGE2
IDC CABLE - MKR40K/MC40G/MCS40K datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 55POS datasheet.pdf
RES 649 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 51.1 OHM 1% 10W datasheet.pdf
XCEDE RGHT 4PVH 4COL WK datasheet.pdf
CABLE RJ45 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
HDM SAPR096F137O G CUT datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SWITCH LATCH TO92 datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
MIC 51 P 18" RBW 280-11-90-509 datasheet.pdf