Alt 10AX115S1F45E1SG
10AX115S1F45E1SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX115S1F45E1SG
Datasheet Download
10AX115S1F45E1SG.pdf
Availability of 10AX115S1F45E1SG
QUANTITY
10AX115S1F45E1SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX115S1F45E1SG
Internal Part NumberEIS-10AX115S1F45E1SG
Total RAM Bits68857856
Number of I/O624
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 100°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX115S1F45E1SG
Related Links10AX115S, 10AX115S1F45E1SG Datasheet, Alt Distributor
10AX115S1F45E1SG Details Description
Related parts for 10AX115S1F45E1SG
Connector Quick Connect Tab 18-22 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
CAP CER 560PF 100V X7R 2-DIP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 4.5V SOT23-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .102M 34POS datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf