Alt 10AX115S1F45I1SG
10AX115S1F45I1SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX115S1F45I1SG
Datasheet Download
10AX115S1F45I1SG.pdf
Availability of 10AX115S1F45I1SG
QUANTITY
10AX115S1F45I1SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX115S1F45I1SG
Internal Part NumberEIS-10AX115S1F45I1SG
Total RAM Bits68857856
Number of I/O624
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX115S1F45I1SG
Related Links10AX115S, 10AX115S1F45I1SG Datasheet, Alt Distributor
10AX115S1F45I1SG Details Description
Related parts for 10AX115S1F45I1SG
JUMPER-H1507TR/A3049G/H1507TR 5" datasheet.pdf
U3K2,5 datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT POLY 10UF 10V 1206 datasheet.pdf
IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 2SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 43A TO252 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
SPDT ROCKER SWITCH datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC datasheet.pdf