Alt 10M25DCF484C7G
10M25DCF484C7G picture photo
Mfg. Part Number
10M25DCF484C7G
Brief Description
IC FPGA 25K DUAL COMPACT 484FBGA
Datasheet Download
10M25DCF484C7G.pdf
Availability of 10M25DCF484C7G
QUANTITY
10M25DCF484C7G Order Process
Ship out your order
Specifications of 10M25DCF484C7G
Internal Part NumberEIS-10M25DCF484C7G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
SeriesMAX® 10
Number of LABs/CLBs1563
Number of Logic Elements/Cells25000
Total RAM Bits691200
Number of I/O360
Number of Gates-
Voltage - Supply1.15 V ~ 1.25 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 85°C
Package / Case484-BGA
Supplier Device Package484-FBGA (23x23)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10M25DCF484C7G
Related Links10M25DC, 10M25DCF484C7G Datasheet, Alt Distributor
10M25DCF484C7G Details Description
Related parts for 10M25DCF484C7G
IC FPGA 192 I/O 223CPGA datasheet.pdf
IC GATE NOR 3CH 3-INP 14-SO datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25 OHM 5% 90W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 9V 2A TO220FP-5 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
RES 11.958K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf