API Technologies Corp 12-PMF-010-5-C
12-PMF-010-5-C picture photo
Mfg. Part Number
12-PMF-010-5-C
Manufacturer
Product Category
Power Line Filter Modules
Brief Description
POWER ENTRY
Datasheet Download
12-PMF-010-5-C.pdf
Availability of 12-PMF-010-5-C
QUANTITY
12-PMF-010-5-C Order Process
Ship out your order
Specifications of 12-PMF-010-5-C
Internal Part NumberEIS-12-PMF-010-5-C
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Filters
FamilyPower Line Filter Modules
Series12-PMF
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)12-PMF-010-5-C
Related Links12-PMF-, 12-PMF-010-5-C Datasheet, API Technologies Corp Distributor
12-PMF-010-5-C Details Description
Related parts for 12-PMF-010-5-C
IC SUPERVISOR DUAL LV SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 140 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
RES 53.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.402 OHM 1% 10W datasheet.pdf
RES SMD 7.68K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf