E-T-A 127-P10-H-KF-050022-2A
127-P10-H-KF-050022-2A picture photo
Mfg. Part Number
127-P10-H-KF-050022-2A
Brief Description
CIR BRKR THRM 2A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
127-P10-H-KF-050022-2A.pdf
Availability of 127-P10-H-KF-050022-2A
QUANTITY
127-P10-H-KF-050022-2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 127-P10-H-KF-050022-2A
Internal Part NumberEIS-127-P10-H-KF-050022-2A
Breaker TypeThermal
Current Rating2A
Voltage Rating - AC250V
Voltage Rating - DC50V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)127-P10-H-KF-050022-2A
Related Links127-P10-H-K, 127-P10-H-KF-050022-2A Datasheet, E-T-A Distributor
127-P10-H-KF-050022-2A Details Description
Related parts for 127-P10-H-KF-050022-2A
RES SMD 392 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CARDEDGE 30POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1808 datasheet.pdf
POWER STRIP 3OUT 10'CRD ORANGE datasheet.pdf
RES SMD 560 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 604K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT datasheet.pdf
PUNCH datasheet.pdf
CABLE 14COND 18AWG SHLD 100' datasheet.pdf
Connector Socket 62 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CAP TANT POLY 68UF 30V AXIAL datasheet.pdf