E-T-A 127-P10-H-KF-050022-5A
127-P10-H-KF-050022-5A picture photo
Mfg. Part Number
127-P10-H-KF-050022-5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
127-P10-H-KF-050022-5A.pdf
Availability of 127-P10-H-KF-050022-5A
QUANTITY
127-P10-H-KF-050022-5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 127-P10-H-KF-050022-5A
Internal Part NumberEIS-127-P10-H-KF-050022-5A
Breaker TypeThermal
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)127-P10-H-KF-050022-5A
Related Links127-P10-H-K, 127-P10-H-KF-050022-5A Datasheet, E-T-A Distributor
127-P10-H-KF-050022-5A Details Description
Related parts for 127-P10-H-KF-050022-5A
TXRX IRDA 115.2KBIT 2.5MM 8-SMD datasheet.pdf
FUSE 5A 600V GLASS STD RJS datasheet.pdf
RES SMD 67.3 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 19.1 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 130K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERMINAL LOCATOR BASE datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 53MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6CLCC datasheet.pdf
BOARD LCD ADAPTER PAR 2X16-4X20 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 33PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf