Eaton (formerly Cooper Bussmann) 12TXLEJ200
12TXLEJ200 picture photo
Mfg. Part Number
12TXLEJ200
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 12KV 200AMP 3.5" DIN
Datasheet Download
12TXLEJ200.pdf
Availability of 12TXLEJ200
QUANTITY
12TXLEJ200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 12TXLEJ200
Internal Part NumberEIS-12TXLEJ200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)12TXLEJ200
Related Links12TXL, 12TXLEJ200 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
12TXLEJ200 Details Description
Related parts for 12TXLEJ200
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CORD COIL DBL END 6-6 BLACK 14' datasheet.pdf
TERM BLOCK PCB 5.08MM 22POS OR datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
DIE ELECTRICAL NEST datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 200MW 1005 datasheet.pdf
RES 825K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5.5VOUT 75W datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 5% 3W 2512 datasheet.pdf
ATTENUATOR 30 DB DC 18GHZ datasheet.pdf
INDUCTOR, 17.7 X 17.2 X 7.0, 10 datasheet.pdf
3mW, 100kSPS,16-Bit ADC in 6 Lead SOT-23 IC datasheet.pdf