Amphenol RF 135110-R2-06.00
135110-R2-06.00 picture photo
Mfg. Part Number
135110-R2-06.00
Brief Description
SMA BH JCK-STRT PLG .141 CNFRMBL
Datasheet Download
135110-R2-06.00.pdf
Availability of 135110-R2-06.00
QUANTITY
135110-R2-06.00 Order Process
Ship out your order
Specifications of 135110-R2-06.00
Internal Part NumberEIS-135110-R2-06.00
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
SeriesSMA
GenderFemale to Male
StyleSMA to SMA
1st ConnectorSMA Female Jack
2nd ConnectorSMA Male Plug
Length6.00" (152.4mm)
Cable TypeHand Formable .141
Impedance-
Frequency - Max-
Color-
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)135110-R2-06.00
Related Links135110-, 135110-R2-06.00 Datasheet, Amphenol RF Distributor
135110-R2-06.00 Details Description
Related parts for 135110-R2-06.00
RM 12 REC. 4 POS. W/PIN datasheet.pdf
RES SMD 21.5 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 22POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
RES 887K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER USB 20-WLP datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 2.2 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.9V 0.2A 4X2SON datasheet.pdf
DGTL ISOLATOR 5KV 7CH 20SOIC datasheet.pdf
RES 1.3M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf