3M 14T26-SZLB-450-0LC
14T26-SZLB-450-0LC picture photo
Mfg. Part Number
14T26-SZLB-450-0LC
Manufacturer
Product Category
D-Shaped, Centronics Cables
Brief Description
CABLE ASSY MDR 26POS M-M 4.5M
Datasheet Download
14T26-SZLB-450-0LC.pdf
Availability of 14T26-SZLB-450-0LC
QUANTITY
14T26-SZLB-450-0LC Order Process
Ship out your order
Specifications of 14T26-SZLB-450-0LC
Internal Part NumberEIS-14T26-SZLB-450-0LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductMDR Connectors
Standard Package5
Category Cable Assemblies
FamilyD-Shaped, Centronics Cables
SeriesMini D Ribbon (MDR)
ConfigurationCentronics 26 pos Male to Male
Length14.76' (4.50m)
Cable TypeRound, Beige
ShieldingShielded
StyleBidirectional
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)14T26-SZLB-450-0LC
Related Links14T26-SZL, 14T26-SZLB-450-0LC Datasheet, 3M Distributor
14T26-SZLB-450-0LC Details Description
Related parts for 14T26-SZLB-450-0LC
MODULE SCR/DIODE 55A 480VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
WIRE SUPPORT LOWER datasheet.pdf
OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
RJ11 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
LITEPIPE ASSY RED 5MM THR 1.12"L datasheet.pdf