Eaton (formerly Cooper Bussmann) 15.5ODNH340G
15.5ODNH340G picture photo
Mfg. Part Number
15.5ODNH340G
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 15.5KV 40AMP 2" OIL
Datasheet Download
15.5ODNH340G.pdf
Availability of 15.5ODNH340G
QUANTITY
15.5ODNH340G Order Process
Ship out your order
Specifications of 15.5ODNH340G
Internal Part NumberEIS-15.5ODNH340G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)15.5ODNH340G
Related Links15.5OD, 15.5ODNH340G Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
15.5ODNH340G Details Description
Related parts for 15.5ODNH340G
IC REG LDO 3.3V 1.5A SOT223 datasheet.pdf
IC CRIMZON Z8 MCU OTP 8K 20SSOP datasheet.pdf
TXRX RS-485/422 3.3V LP 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC FIFO 8192X18 25NS 28DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP datasheet.pdf