Preci-Dip 150-V3-628-00-106161
150-V3-628-00-106161 picture photo
Mfg. Part Number
150-V3-628-00-106161
Brief Description
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
Datasheet Download
150-V3-628-00-106161.pdf
Availability of 150-V3-628-00-106161
QUANTITY
150-V3-628-00-106161 Order Process
Ship out your order
Specifications of 150-V3-628-00-106161
Internal Part NumberEIS-150-V3-628-00-106161
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package135
Contact TypeMale Pin
Number of Positions28
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.600" (15.24mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)150-V3-628-00-106161
Related Links150-V3-628, 150-V3-628-00-106161 Datasheet, Preci-Dip Distributor
150-V3-628-00-106161 Details Description
Related parts for 150-V3-628-00-106161
IC DUAL PREC MULTIVIB 16-TSSOP datasheet.pdf
IC DUART 44PLCC datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER THRM 5A 32VDC datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.11A 251 MOHM datasheet.pdf
RES 255 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
AM60036-6 datasheet.pdf
CONN MAGJACK 4PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
RING PERMA SEAL SC-228-10 BULK datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRGHT SKT datasheet.pdf