Eaton (formerly Cooper Bussmann) 15ASL224C-3US
15ASL224C-3US picture photo
Mfg. Part Number
15ASL224C-3US
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
15KV 224A ASL - 3 SHOT - US
Datasheet Download
15ASL224C-3US.pdf
Availability of 15ASL224C-3US
QUANTITY
15ASL224C-3US Order Process
Ship out your order
Specifications of 15ASL224C-3US
Internal Part NumberEIS-15ASL224C-3US
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)15ASL224C-3US
Related Links15ASL2, 15ASL224C-3US Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
15ASL224C-3US Details Description
Related parts for 15ASL224C-3US
RES SMD 3.9M OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 630V X7R 1812 datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CONN HEADER 19POS VERT .156 TIN datasheet.pdf
RES 619 OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
RES 7.96K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
IC OFF-LINE CNTRLR PWM CM datasheet.pdf
36 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
CAP FILM 1NF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf