Eaton (formerly Cooper Bussmann) 15ASL320C-2US
15ASL320C-2US picture photo
Mfg. Part Number
15ASL320C-2US
Brief Description
15KV 320A ASL -2 SHOT - U.S
Datasheet Download
15ASL320C-2US.pdf
Availability of 15ASL320C-2US
QUANTITY
15ASL320C-2US Order Process
Ship out your order
Specifications of 15ASL320C-2US
Internal Part NumberEIS-15ASL320C-2US
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)15ASL320C-2US
Related Links15ASL3, 15ASL320C-2US Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
15ASL320C-2US Details Description
Related parts for 15ASL320C-2US
MOD PWR 5-FUNCTION 4A 4.8QC SCRW datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 71.4VC P600 datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS DL R/A 30GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 27UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.110" (2.79mm) Crimp datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 145MA 3.1 OHM TH datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/1.8V 0.15A 6XSON datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
OSC SO 166.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf