Honeywell Sensing and Productivity Solutions 15PA281-JV
15PA281-JV picture photo
Mfg. Part Number
15PA281-JV
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
HARDWARE V SERIES
Datasheet Download
15PA281-JV.pdf
Availability of 15PA281-JV
QUANTITY
15PA281-JV Order Process
Ship out your order
Specifications of 15PA281-JV
Internal Part NumberEIS-15PA281-JV
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Switches
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)15PA281-JV
Related Links15PA2, 15PA281-JV Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
15PA281-JV Details Description
Related parts for 15PA281-JV
IDC CABLE - AKR20B/AE20M/APK20B datasheet.pdf
RES SMD 68 OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 18pF 55 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
RES 2.32K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 120V datasheet.pdf